Pēc 3 dienām vārda dienu svinēs:

Pēc 3 dienām svinēs:

1. Apmaksas kārtība

,,Pircējam par pasūtītajām precēm ir jāveic priekšapmaksa, kas ir ne vēlāk kā 3 (trīs) dienu laikā no pasūtījuma iesniegšanas brīža. Apmaksu var veikt, izmantojot pārskaitījumu no sava bankas konta vai debeta un kredītkartes VISA, MasterCard, Maestro, ja esat aktivizējuši iespēju drošiem pirkumiem internetā. To ir iespējams aktivizēt savā internetbankā.

Pirms apmaksas veikšanas pircējam ir pienākums atkārtoti pārbaudīt norādīto informāciju un izvēlēto pasūtījuma piegādes veidu.

1.1. Norēķinu karšu lietošanas noteikumi

 • Ar bankas pārskaitījumu

Bankas pārskaitījumu var veikt uz e-pastā saņemto norādīto bankas kontu. Lūdzu, ievadiet savu pasūtījuma numuru paskaidrojuma laukā, lai nodrošinātu, ka Jūsu pasūtījums tiek apstrādāts pēc iespējas ātrāk. Pasūtījuma numuru Jūs varat atrast (“Profils”, “Pasūtījumi”).

 • Ar kredītkarti

Izvēloties maksājumu ar karti, maksājumam var izmantot MasterCard, VISA vai VISA Electron debetkarti vai kredītkarti, kas ir izdotas Eiropas Ekonomiskās zonas valstīs; citās valstīs izdotas maksāšanas kartes norēķiniem šādā veidā nav izmantojamas. Maksājot par preci ar Pircēja kredītkarti vai debetkarti Pircējam ir jāievada savi kartes dati. Gan ievadot kredītkartes vai debetkartes datus, gan arī norēķinoties ar kredītkarti vai debetkarti, Pircējs tiek novadīts uz Ecommpay sertificētu pakalpojumu sniedzēja drošu serveri, kas atbilsts PCI-DSS datu drošības standartiem. Mirklī, kad kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV ir aizpildīti, pasūtījuma summa tiks ieturēta no pircēja kartes konta. Saldumuveikals.lv netiek saglabāti Jūsu kartes dati.

 • Izvēloties maksājumu ar Trustly:
 1. Izvēlies savu banku un reģistrējies tajā kā parasti;
 2. Izvēlies kontu, no kura vēlies veikt maksājumu;
 3. Apstipriniet savu maksājumu ar izvēlēto autentifikācijas metodi.

Trustly ir drošs un nesaglabā Jūsu bankas datu informāciju.

Saņem izdevīgākos piedāvājumus, akcijas un jaunumus!

Piesakies ar savu e-pastu un uzzini pirmais.

Paldies, esat pierakstījies jaunumu saņemšanai!

0
  0
  Jūsu grozs
  Jūsu grozs ir tukšsTurpināt iepirkties